107 punktów koszykarek Unii Basket Ostrołęka U15 [WIDEO, ZDJĘCIA]

To był prawdziwy popis skuteczności koszykarek prowadzonych przez trenera Mariusza Mierzejewskiego. Unia Basket Ostrołęka U15 pokonała Pivot Piastów 107:34 w swoim siódmym meczu w lidze mazowieckiej.

Ostrołęckie koszykarki od pierwszego gwizdka sędziego miały zdecydowaną przewagę i pierwszą kwartę wygrały aż 27:7. Dzięki temu spokojnie można było podejść do kolejnych odsłon. W nich przewaga Unii Basket była momentami jeszcze większa i miło się patrzyło na to jak gospodynie czerpią radość z gry, rzucając kolejne punkty. W ekipie z Ostrołęki brylowały Zuzanna Władysiuk i Natalia Plewko - pierwsza z nich rzuciła 29 punktów, druga - 22, co razem daje niemal połowę dorobku całej drużyny.

Ostatecznie Unia Basket przekroczyła magiczną liczbę 100 punktów i wygrała 107:34. Było to piąte zwycięstwo ostrołęczanek w siódmym meczu i tym samym pozwoliło ono umocnić się na 3. miejscu w tabeli grupy A ligi mazowieckiej.

Unia Basket Ostrołęka - Pivot Piastów 107 : 34 (27:7, 34:8, 22:12, 24:7)